SPRZEDAŻ | 68,54 m2 | MIESZKANIE 4 POK| PIASECZNO

Mieszkanie na sprzedaż
688 827 PLN , Pow. 68,54 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
68,54 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Piaseczno , Jana Pawła II
Rok budowy:
2025
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
899221
Cena za m2:
10 050 PLN
688 827 zł | SPRZEDAŻ | 68,54 m2 | MIESZKANIE 4 POKOJE | PIASECZNO

Przedmiotem sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Piaseczna.
Mieszkanie posiada 2 balkony - 10,85m2 oraz 4,36m2.
Cena może ulec zmianie.

Szczegółowy rzut w załączniku.

O INWESTYCJI:

Nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal kluczowej infrastruktury gwarantuje wysoki standard życia oraz szybki dojazd do centrum Warszawy. Nowoczesny budynek zaprojektowany został z myślą o komforcie każdego mieszkańca. Apartamenty są starannie zaplanowane, przestronne i dobrze doświetlone. W budynku znajdują się również miejsca parkingowe i lokale usługowe na parterze.

Dostępne są mieszkania w układach od 1 do 4 pokoi, których metraż wynosi od 28 do 77 mkw. W budynku zaplanowane zostały także lokale usługowe na parterze oraz lokale biurowe na I piętrze. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe na platformie w garażu podziemnym - dodatkowo płatne 30 000 zł

TERMIN ODDANIA: CZERWIEC 2025R.

LOKALIZACJA:

Dynamicznie rozwijające się Piaseczno doskonale realizuje założenia miasta 15-minutowego. Koncepcja ta zakłada, że mieszkańcy mają dostęp do wszystkich potrzebnych im usług i atrakcji w obrębie 15 minutowego spaceru lub jazdy na rowerze. Przestrzeń publiczna powinna być projektowana w taki sposób, aby była przyjazna dla pieszych i rowerzystów, a transport publiczny skoncentrowany jest na częstych i niezawodnych połączeniach. Celem tej koncepcji jest poprawa jakości życia mieszkańców poprzez redukcję czasu spędzonego w transporcie oraz zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Piaseczno doskonale wpisuje się w te założenia, a infrastruktura miasta, w tym zlokalizowana w centrum ul. Jana Pawła II stale się rozwija oferując mieszkańcom niezwykle dogodne rozwiązania.

Zapraszam na prezentację do biura sprzedaży inwestycji.

Agnieszka Dzierzgowska
606 611 113


*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail